poniedziałek, 14 czerwca 2021

Po 7 szkoleniu "Daj się nauczyć inwestować"


W miniony weekend, po kilkukrotnym odkładaniu terminu w związku z obostrzeniami, udało się nam spotkać z częścią z Was na 7 edycji mojego inwestycyjnego eksperymentu, w ramach, którego w ciągu jednego dnia uczę Was tego co w moim odczuciu jest wiedzą wystarczającą do stworzenia swojej własnej strategii inwestycyjnej, a następnie weryfikuję jak idzie Wam inwestowanie w kolejnych 12 miesiącach.

Weryfikacja ta ma na celu potwierdzenie, że to czego uczycie się na spotkaniu ze mną ma realne przełożenie na Wasze wyniki inwestycyjne. Pomysł na tego typu spotkania ruszył w 2014 r. dzięki czemu zebraliśmy całkiem pokaźną grupę badawczą. Wyniki kursantów z ostatnich 6 lat można znaleźć tutaj.

W tegorocznej edycji przyszło mi pracować z rewelacyjną grupą na którą składali się (w kolejności alfabetycznej): Adam, Łukasz, Marcin, Marcin, Mateusz, Miłosz, Przemek i Wojciech. 

W ciągu 8-godzinnego spotkania przeszliśmy od znaczenia algorytmów w inwestowaniu, przez analizę poszczególnych wskaźników, do oceny prawdopodobieństwa nadejścia hossy/bessy aż do samodzielnego opracowywania własnej strategii inwestycyjnej.

Przez kolejny rok uczestnicy będą prowadzić opracowane przez siebie portfele, a po tym czasie omówimy na blogu ich wyniki. W tym miejscu chciałbym podziękować im za zaangażowanie i masę wartościowych pytań. Na pamiątkę, poniżej wklejam nasze wspólne zdjęcie:Jeśli wpis Ci się podoba zapisz się na newsleter, aby nie przegapić nowych artykułów:

Brak komentarzy:

Jeśli po dodaniu Twój komentarz jest niewidoczny, upewnij się czy Twoja przeglądarka ma włączoną opcję obsługi ciasteczek (cookies).

Prześlij komentarz