poniedziałek, 25 listopada 2019

Po 6 spotkaniu Daj Się Nauczyć Inwestować.

W ten weekend po raz szósty spotkałem się z kilkoma z Was, aby podzielić się wiedzą, którą uważam za wystarczająco do osiągania ponadprzeciętnych wyników inwestycyjnych. Spotkanie przebiegło rewelacyjnie. Nie obyło się bez kilku problemów technicznych, ale wszystkie udało się sprawnie rozwiązać i skupić na tym co najważniejsze. To właśnie za to skupienie chciałbym najbardziej podziękować Piotrowi, Konradowi, Mirosławowi, Jarosławowi, Michałowi, Marcinowi, Krzysztofowi, Maciejowi i drugiemu Konradowi czyli uczestnikom 6 edycji, bo wiem że słuchanie mnie przez 8h może być męczące.

Na spotkaniu omówiliśmy:

  • dlaczego warto posiadać własną strategię inwestycyjną
  • które wskaźniki są warte naszej uwagi, a które nie i dlaczego
  • jak połączyć je w spójną całość
  • jak szacować kiedy będzie hossa, a kiedy bessa
Aktualnie cała dziewiątka (ta edycja była przewidziana na 10 osób, ale niestety krótko przed spotkaniem jednak z osób zrezygnowała z przyczyn zdrowotnych i było zbyt mało czasu, aby znaleźć za nią zastępstwo), pracuje nad własnymi strategiami, które gdy tylko powstaną zaczną być weryfikowane na realnym rynku w postaci portfeli prowadzonych indywidualnie przez każdego z nich. Dzięki temu standardowo, już za rok, będziemy mogli ocenić na ile tego typu spotkania mają sens i na ile skutecznie udaje się przenosić wiedzę o tym jak uzyskiwać dobre wyniki inwestycyjne, na kolejne osoby.


Poniżej nasze pamiątkowe zdjęcie:


I kilka dodatkowych:

tak to już 6 edycja

poranne sprawdzanie kwestii technicznych

to nie drzwi od szafy, ani rozstawienie piłkarzy na boisku

Ostatnie tygodnie napawają coraz większym optymizmem co do zachowania giełdy w perspektywie najbliższego roku, także myślę, że z równie wielką ciekawością jak Wy czekam na podsumowanie portfeli za rok.
Jeśli wpis Ci się podoba zapisz się na newsleter, aby nie przegapić nowych artykułów:

Brak komentarzy:

Jeśli po dodaniu Twój komentarz jest niewidoczny, upewnij się czy Twoja przeglądarka ma włączoną opcję obsługi ciasteczek (cookies).

Prześlij komentarz