poniedziałek, 26 listopada 2018

Po 5 spotkaniu z cyklu "Daj się nauczyć inwestować"


W ten weekend spotkałem się z częścią z Was na 5 edycji szkolenia/eksperymentu "Daj się nauczyć inwestować", w ramach, którego co roku uczę grupę osób tworzenia własnego systemu inwestycyjnego, a następnie śledzę ich wyniki, co pozwala po czasie ocenić skuteczność takiego podejścia.


O wynikach portfeli stworzony przez osoby z 4 poprzednich edycji możecie poczytać tutaj.

Uczestnicy jak zwykle pochodzili z różnych krańców Polski (i nie tylko), a najbardziej doreprezentowanym miastem w stosunku do liczby mieszkańców zostały Siedlce ;)

Z incydentów, zgłoszono jedną kradzież makaronu, ale sprawa szybko znalazła swój pokojowy finał ;)

Pisząc już poważnie, z mojej perspektywy całość przebiegła rewelacyjnie. Grupa była bardzo interaktywna i zaangażowana. Dziękuję uczestnikom za to, że chciało im się poświęcić ten weekend na naukę. Pewnie są tak samo ciekawi przyszłych wyników portfeli jak ja. Tym bardziej, że jak stali czytelnicy pewnie kojarzą, dane makro sugerują, że mamy sporą szansę na rozpoczęcie hossy na GPW w perspektywie kilku miesięcy.

Oczywiście jak zwykle będę śledził wyniki stworzonych portfeli i się nimi z Wami dzielił. Na zakończenie standardowo pamiątkowe zdjęcie:


Jeśli wpis Ci się podoba zapisz się na newsleter, aby nie przegapić nowych artykułów:

Brak komentarzy:

Jeśli po dodaniu Twój komentarz jest niewidoczny, upewnij się czy Twoja przeglądarka ma włączoną opcję obsługi ciasteczek (cookies).

Prześlij komentarz