O mnie

Jestem aktywnym inwestorem na GPW od 2007 roku. Poza tematyką inwestycyjną interesuję się także psychologią. Nie wyobrażam sobie siebie siedzącego codziennie 8h za biurkiem, nie wierzę też w państwowe emerytury, więc już teraz staram się budować swoje własne zaplecze finansowe Artykuły, które pisze pomagają mi usystematyzować i uformować wiedzę w mojej głowie. Pisząc dla Was cały czas sam się uczę.

Uwielbiam to co robię. Uwielbiam swój sposób życia. Gdybym miał ocenić jak bardzo czuję się szczęśliwy w skali od 1 do 10 bez zastanowienia mogę dać sobie 10. Na co dzień jestem niepoprawnym optymistą. Mam tysiące "genialnych" pomysłów na minutę. Nadmiarem energii staram się zarażać ludzi, którymi się otaczam. Lubię doceniać codzienność. Staram się, aby każdy z kim mam kontakt czy to na żywo czy też poprzez tego bloga, na koniec dnia mógł powiedzieć "to był dobry dzień". Uwielbiam uśmiech na twarzach osób, które nie spodziewały się pomocy z mojej strony, a taką otrzymały.

Nienawidzę narzekania. Staram się unikać wiecznych malkontentów. Jeśli coś można zrobić to to zrób. Jeśli nie można to i tak nie ma sensu narzekać.

Uwielbiam czytać książki w pobliskim parku tuż przed zachodem słońca, gdy powstaje genialna pomarańczowa poświata. Biegam w maratonach. Wieczorami zwykle można mnie spotkać tańczącego salsę w pobliskim klubie.

Na tym blogu zamierzam nauczyć Cię 2 rzeczy.
Najpierw pokażę Ci jak zarobić duże pieniądze, a następnie powiem: dlaczego są Ci niepotrzebne do szczęścia.

Zapraszam do lektury :)

PS. Jeśli masz jakiekolwiek pytania / propozycje  pisz śmiało na: filon.r[małpa]gmail.com